Mobil Uyumlu Profesyonel E-ticaret Sitesi

Gelişmiş özelliklere sahip profesyonel e-ticaret sitenizi kuralım, aynı gün tüm Türkiye'ye satışlara hemen başlayın!

 

 

Kolay Kullanım ve Yönetim

Kullanıcı dostu yönetim paneli ile e-ticaret sitenizi yönetmek çok kolay.

 

Ücretsiz Teknik Destek

İhtiyaç duyduğunuz an destek ekibimizden haftanın her günü yardım alabilirsiniz.

 

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarına uygun standartlarda geliştirilen yazılımımız ile hızlıca yükselin.

 

Tema Özelleştirme

Gelişmiş tema özelleştirme sistemi ile sitenizi sektörünüze en uygun şekilde tasarlayın.

 

Pazarlama Yönetimi

Gelişmiş pazarlama araçları ile müşterilerinize fırsatlar sunarak satışlarınızı arttırın.

 

Tam SEO Uyumu

Seo tabanlı yazılımımız ile çalışmalarınıza yön vererek yeni müşteriler kazanın.

 

Gelişmiş Sipariş Yönetimi

Sade ve pratik panelimiz sayesinde, siparişlerinizi rahatça yönetin.

 

Kaçırılan Sipariş Analizi

Siparişini tamamlamayan müşterilerinizi inceleyerek analiz edin.

 

%100 Mobil Uyumlu Site

Mobil uyumlu gerçek responsive tema ile rakipleriniz arasında fark yaratın.

 

%100 Mobil Uyumlu Panel

Mobil uyumlu gerçek responsive panel sayesinde e-ticaret sitenizi telefondan yönetin.

 

Pazaryeri Entegrasyonu

Ürünlerinizi N11 ve Sanalpazar'da listeleyerek yeni müşterilere ulaşın.

 

Ücretsiz Güncelleme

Yazılım güncellemelerine ve yeni versiyonlara ücretsiz sahip olun.

 

E Ticaret Paketleri

Hazır e ticaret paketleri internette sanal mağaza çözümleri sunan sitelerin yapılabilmesi için gerekli olan ve bütünleşik çözümler sunan bir pakettir. En iyi Eticaret paketleri ile yerel mağazanızda satışa sunduğunuz ürünleri, online ödeme sistemlerini kullanarak sanal mağazanız üzerinden de pazarlayabilirsiniz.

E ticaret paketleri özellikleri

Hazır e ticaret sitesi firmanızın tanıtımını, reklamını yaparak ürün satışı gerçekleştirmenizi sağlayan, bir online alışveriş sitesinde olması gereken her türlü özelliğe sahip paketlerdir. Sadece bir gün içerisinde size özel çözümler sunan sanal mağazanızın kurulabilmesini sağlamaktadır. Sitenize, satacağınız ürünleri; fotoğrafları, açıklamaları, detaylı bilgileri ve yorum yapılabilecek bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ardından sizlere sunulan imkanlar sayesinde bu ürünleri sanal ortamda tanıtarak ve online ödeme sistemlerini kullanarak satışa sunabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi güvenlidir

Elektronik ticaret paketleri ile oluşturulan e ticaret siteleri güvenlidir. Bu sitelerde ödeme sayfalarında bilgilerin korunabilmesi amacı ile özel şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemlerin başında uluslar arası mecra da kabul görmüş 128bit, 256bit SSL şifreleme sistemleri gelmektedir.

Sunucular sağlam alt yapılar oluşturularak kullanılmaktadır. Yedekleme yapabilmek için yani sitenize girilen her türlü içeriği koruyabilmek için raid5, saldırılara karşı önceden güvenlik alabilmek için firewall ve sitenizde oluşacak olan tehditleri tespit ederek anında çözümler üreten ips,ids sistemleri bir arada kullanılmaktadır.

E Ticaret Sitesi için ürün, sipariş ve gelişmiş opsiyon yönetimi

E-ticaret paketleri için site sahiplerine özel bir yönetici paneli kurulmaktadır. Bu panel sayesinde site üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Ürün eklenir, siparişler takip edilir, kampanyalar, indirimler belirlenebilir, kullanılacak ödeme sistemleri değiştirilebilir ve bunlar gibi bir çok işlem gerçekleştirilebilir.

Eticaret Sitesi için kullanılabilen ödeme sistemleri

E ticaret paketleri ile birlikte oluşturulan eticaret sistemleri için istenilen her ödeme sistemi kullanılabilmektedir. Kurulumlar sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir. En çok kullanılmakta olan kredi kartı ile ödeme, havale yaparak ödeme, gelen kargoya kapıda ödeme gibi sistemlerin entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Arama motorlarında üstün performans

Arama motoru optimizasyonu (SEO) yani arama motorlarında üstün performans gösterilebilmesi için özel alanlar ve eklentiler geliştirilmektedir. E Ticaret yapılacak olan sistemlerin seo analizi yapılarak yazılımlar bu doğrultuda geliştirilir. Başlık, açıklama, kelime alanları oluşturulur ve siteye girilen ürünlerin akilli linkleme özelliği sayesinde ürün adında bağlantıya sahip olması sağlanır.

Geliştirilebilir tasarımlar teknolojik temalar

En İyi Eticaret paketleri özellikleri her sektöre uygun tema bulunmaktadır. Bu temalar en ucuz e-ticaret paketleri gibi bir şekilde kullanılır. Ayrıca istenildiği zaman özel tasarımlar yaptırılarak bu tasarımlar e-ticaret siteleri için anında entegre edilebilir.

En iyi E Ticaret Paketleri