Web Sitesinde Farkımız

Sektörel farklılıkları analiz eder.
Sadece tek kanaldan beslenmez; sektörel olarak rakip ve pazar analizi yaparak işe başlarız.
Yüz yüze iletişim kurar.
Sadece telefonda duyduğunuz meçhul sesle muhattap olmaz, yüz yüze görüşmeyi öncelikli tutarak iş yaparız.
Sektörel pratik fikirler verir.
Çeşitli sektörlerle çalışarak edindiğimiz engin tecrübenin avantajını işinize yarayacak pratik bilgelerle özetleyerek sunarız.
Sürekli irtibat halinde olur.
Bir problem için ajansımızı aradığınızda sürekli irtibat halinde olacabileceğiniz bir danışman bulursunuz.
Sade ve işlevli sistemler kurar.
Web sitesini inşa ederken sadece kendi açımızdan değil, müşteri ve kullanıcı odaklı düşünerek sistemi inşa ederiz.
Ne istediğinizi iyice anlar.
Sizi dikkatle dinleyip sisteminizin hangi mantıkla kurulacağını iyice anlayarak kalan süreçleri daha hızlı yürütürüz.
 

web tasarımWeb Tasarım

Web Siteniz kurumunuzun dışa bakan yüzüdür, kimliğidir. Bu kimliğinizi en şık şekilde insanlara sunmak da bizim işimiz. Vizyonkod'da web siteniz grafikerlerimiz tarafından kurumunuza özgü şekilde, göze hitap eden tüm detaylar düşünülererek tasarlanır. Daha sonra web tasarım uzmanlarımız tarafından son teknoloji kodlama sistemi ile mobil uyumlu (Responsive) şekilde ve Seo kurallarına uygun olarak kodlanarak sunuma hazır hale getirilir. Müşteri isteklerine göre projelere yazılımcı arkadaşlar tarafından firmaya özel yönetim paneli hazırlanır.

İNTERNET SİTESİ TASARIMI

İnternet ortamında firmanızı ya da ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak isterseniz mutlaka bir internet sitesi tasarımı yaptırmanız gerekmektedir. internet sitesi tasarımı işletmenizin internet ortamında vitrini olacak sizi ya da firmanızı en iyi şekilde tanıtacaktır. internet sitesi tasarımı aynı zamanda ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya yardımcı olacaktır. internet  sitesi tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de internet sitesi tasarımı yapılırken arama motoru kriterlerine uygun olarak hazırlanmasıdır. Eğer en son teknoloji kullanılarak güzel bir web sitesi tasarımı yapılırsa, sitenizin arama sonuçlarında öncelikli çıkmasında büyük faydası olacaktır. internet sitesi tasarımı yaparken dikkat etmeniz gereken diğer konu ise web sitenizin mobil uyumlu olması dolayısıyla tablet ve telefonlar da dahil tüm mobil cihazlarda kolaylıkla ziyaret edilebiliyor olmalıdır. Biz, kurumsal kimliğinize uygun profesyonel ve responsive internet sitesi tasarımı hizmeti sunuyoruz. Eğer sizde kurumsal kimliğinize uygun profesyonel internet sitesi tasarımı istiyorsanız bizi arayınız. Profesyonel web sitesi tasarımı ile sizi en iyi şekilde internet ortamında temsil edecek güzel bir internet sitesisahibi olabilirsiniz. internet sitesi tasarımı örneklerimizi görmek için Web Tasarım Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Kurumsal website tasarımı, bursa web tasarımı, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bursa, web tasarımı bursa, bursa web tasarım firmaları, bursa web tasarımı, bursa e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

bursa web tasarım

SEO ve Mobil Uyumlu Web Tasarım İle Rakiplerinizin Önüne Geçin.

Genelde bir web sitesinden beklenen nedir? Renklerin birbiriyle uyumlu olduğu, görsel yerleşimleri tam, butonları işlevli ve belirtilen adrese yönlendiren, açıklayıcı üst başlıkları olan kısaca sade ve işlevli, öyle değil mi? Ziyaret ettiğiniz bir çok web sitesinin acaba kaçı bu kriterleri sağlıyor? Peki sizin web siteniz ne durumda? Ya da sizin web siteniz var mı? Eğer yeni bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız, kaliteli bir ajansı kalitesiz olandan nasıl ayıracaksınız? Eğer web tasarımı yaptırmak için (ilk defa ya da yeniden) Bilgeweb ile çalıştığınızda süreçlerin nasıl işlediğini kısaca özetleyelim:

   Öncelikle sektörel araştırma yaparak rakiplerinizin neler yaptığı kontrol edilir.

   Şirketinizin vizyon ve hedeflerine yönelik üst ana başlık ve site içi yerleşimleri belirlenir.

   Ana renk ve tasarım varyasyonları belirlenen kriterlere uyumlu tasarlanır.

   İçerikler, web sitesinin ilgili alanlarına girilip tamamlanır ve demo olarak sunulur.

   Demo beğenilip onaylandıktan sonra web siteniz en kısa sürede aktif hale getirilir.

   Yapmış olduğumuz web sitesi, Google Reklam ile Yurt içi ve Yurt dışı açılımı yapıp müşteri porfyönüzü artırmak için Google Ads reklamlarını doğru hedef stratejide kullanmak için Fırsatlardan Faydalanın.